WZC Zilverlinde | Contactpersonen
WZC Zilverlinde is een uniek woonzorgcentrum met een warme aandacht voor elke oudere mens en zijn ontwikkeling. Het WZC is gelegen midden in het Kempisch groen van Olen.
WZC Zilverlinde Woonzorgcentrum zilverlinde sterrewijzer olen ouderen groen zorgkamer zorg service flat peggy rix wonen zorgen
1971

Contactpersonen

Peggy Rix
Directeur
peggy.rix@wzczilverlinde.be

Peggy Molenberghs
Woonzorgcoördinator
peggy.molenberghs@wzczilverlinde.be

Lieve Laenen
Hoofdverpleegkundige
lieve.laenen@wzczilverlinde.be

Tijl Huybrechts
Hotelcoördinator
tijl.huybrechts@wzczilverlinde.be

Nelly Verschoren
Administratief coördinator
nelly.verschoren@wzczilverlinde.be

Eva Guelinckx
Sociale dienst
eva.guelinckx@wzczilverlinde.be

Algemene info WZC Zilverlinde
014 / 26 26 20
info@wzczilverlinde.be

Raf Vanheusden
Preventieadviseur
preventie@wzczilverlinde.be