WZC Zilverlinde | Contactpersonen
WZC Zilverlinde is een uniek woonzorgcentrum met een warme aandacht voor elke oudere mens en zijn ontwikkeling. Het WZC is gelegen midden in het Kempisch groen van Olen.
WZC Zilverlinde Woonzorgcentrum zilverlinde sterrewijzer olen ouderen groen zorgkamer zorg service flat peggy rix wonen zorgen
1971

Contactpersonen

Rudi Veekhoven
Gedelegeerd bestuurder
rudi.veekhoven@wzczilverlinde.be

Roel Van de Wygaert
Beleidsmedewerker
roel.vandewygaert@wzczilverlinde.be

Nelly Verschoren
Administratief coördinator
nelly.verschoren@wzczilverlinde.be

Eva Guelinckx
Sociale dienst
eva.guelinckx@wzczilverlinde.be

Algemene info WZC Zilverlinde
014 / 26 26 20
info@wzczilverlinde.be

Peggy Molenberghs
Woonzorgcoördinator
peggy.molenberghs@wzczilverlinde.be

Lieve Laenen
Teamcoach Terra
lieve.laenen@wzczilverlinde.be

Sietske Tielemans
Teamcoach Bloesem
sietske.tielemans@wzczilverlinde.be

Nikki Hannes
Teamcoach verrijking
nikki.hannes@wzczilverlinde.be

Bruno Van den Schoor
Facilitair coördinator
bruno.van.den.schoor@wzczilverlinde.be