WZC Zilverlinde | Contactpersonen
WZC Zilverlinde is een uniek woonzorgcentrum met een warme aandacht voor elke oudere mens en zijn ontwikkeling. Het WZC is gelegen midden in het Kempisch groen van Olen.
WZC Zilverlinde Woonzorgcentrum zilverlinde sterrewijzer olen ouderen groen zorgkamer zorg service flat peggy rix wonen zorgen
1971

Contactpersonen

Peggy Rix
Directeur
peggy.rix@wzczilverlinde.be

Nelly Verschoren
Administratief coördinator
nelly.verschoren@wzczilverlinde.be

Eva Guelinckx
Sociale dienst
eva.guelinckx@wzczilverlinde.be

Algemene info WZC Zilverlinde
014 / 26 26 20
info@wzczilverlinde.be

Peggy Molenberghs
Woonzorgcoördinator
peggy.molenberghs@wzczilverlinde.be

Lieve Laenen
Teamcoach
lieve.laenen@wzczilverlinde.be

Sanne Turelinckx
Teamcoach
sanne.turelinckx@wzczilverlinde.be

Nikki Hannes
Leefcoördinator
nikki.hannes@wzczilverlinde.be

Bruno Van den Schoor
Facilitaircoördinator
bruno.van.den.schoor@wzczilverlinde.be

Tijl Huybrechts
Hotelcoördinator
tijl.huybrechts@wzczilverlinde.be

Raf Vanheusden
Preventieadviseur
preventie@wzczilverlinde.be